Biz Kimiz ?

logobekerUzun yıllardır Sigortacılık sektöründe basarili ve kalıcı hizmetlere imza atmak üzere kurulan acenteliğimiz, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, ileri teknolojinin geniş olanaklarıyla başarılı olmayı hedeflemiş, ancak en önemlisi, bu başarıyı siz değerli sigortalılarımızın tercihleri ve tavsiyeleri ile gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

BEKER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. – SİGORTA ARACILIK HİZMETLERi’nin özelliklerinden olan profesyonellik, tecrübe, takipçilik, titizlik, işini insanı sevmek ve bunların neticesinde ortaya çıkan toplam kalite felsefesinin bir parçası olarak sunmakta ve risklerinize ortak olmaktadır.

Hizmet sunmaktan gurur duyduğumuz siz müşterilerimize Sigortacılığın tüm branşlarında aranan gerçek teminatı ve hasar anında hızlı ve eksiksiz tazminat ödenmesini ve servisi sağlarken tüm müşterilerimize en iyi şahsi dikkati verecek kadar küçük, en iyi personel, tecrübe ve en iyi ilişkileri sağlayacak kadar da büyük olduğumuz inancındayız.

Misyonumuz

Türkiye genelinde sigorta alanında doğru ve yerinde adımlarla müşteri – sigortacı ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi takip edip yönlendiren, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek en üst düzeyde tutan ve sektöründe birinci sırayı zorlayarak bu yönde birincil bir ACENTE olmak.

Vizyonumuz

-Sigortalılarımızın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek onları kendilerine uygun olan poliçelere yönlendirmek.
-Sigortalılarımıza hasar danışmanlığı yapmak ve karşılaştıkları hasarları en kısa zamanda ödeyerek verdiğimiz hizmeti mükemmel kılmak.
-Sigortalımız olsun veya olmasın bize danışan her bireye sigorta konusunda danışmanlık hizmeti vermek.